Sunflex Pratik Dayanıklı Pergola Sistemleri

Kullanım Şartları

KULLANIM ŞARTLARI

Sunflex.com internet adresimizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sunflex.com web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar Vega Yapısal Ürünler San. ve Tic. A.Ş tarafından işletilmektedir. Sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

Tanımlar: Site kullanım şartlarında Vega Yapısal Ürünler San. ve Tic. A.Ş ‘firma’ olarak, sunflex.com ‘site’, internet sitesi ziyaretçileri ‘kullanıcı’ olarak tanımlanacaktır.

İşbu sözleşme taraflara sözleşme konusu site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar sözleşmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında sözleşmede talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini beyan ederler.

Firma, dilediği zaman sunflex.com internet sitesinde sunulan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır. Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

 1. Sorumluluklar
 2. Firma, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
 3. Firma, üyenin sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında yararlandırılacağını kabul ve taahhüt eder.
 4. Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde ve 3. kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder.
 5. Kullanıcı, site içindeki faaliyetlerinde, sitenin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, 3. Kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda ‘Site’ yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.

Sunflex.com üyelerinin birbirleri veya üçüncü şahıslarla olan ilişkileri kendi sorumluluğundadır.

 

 1. Fikri Mülkiyet Hakları

 

2.1. İşbu Site’de yer alan unvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi firmaya veya belirtilen ilgilisine ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. İşbu Site’nin ziyaret edilmesi veya bu Site’deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.

2.2. Site’de yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

 

 1. Gizli Bilgi

3.1. Firma, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi Kullanıcı’yı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.

 

3.2. Kullanıcı, sadece tanıtım, reklam, kampanya, promosyon, duyuru vb. pazarlama faaliyetleri kapsamında kullanılması ile sınırlı olmak üzere, Site’nin sahibi olan firmanın kendisine ait iletişim, portföy durumu ve demografik bilgilerini iştirakleri ya da bağlı bulunduğu grup şirketleri ile paylaşmasına muvafakat ettiğini kabul ve beyan eder. Bu kişisel bilgiler firma bünyesinde müşteri profili belirlemek, müşteri profiline uygun promosyon ve kampanyalar sunmak ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

 

3.3. Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ayrıca bkz: Sunflex Gizlilik Politakası

 

 1. Garanti Vermeme: İŞBU SÖZLEŞME MADDESİ UYGULANABİLİR KANUNUN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE GEÇERLİ OLACAKTIR. FİRMA TARAFINDAN SUNULAN HİZMETLER “OLDUĞU GİBİ” VE “MÜMKÜN OLDUĞU” TEMELDE SUNULMAKTA VE PAZARLANABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA İHLAL ETMEME KONUSUNDA TÜM ZIMNİ GARANTİLER DE DÂHİL OLMAK ÜZERE HİZMETLER VEYA UYGULAMA İLE İLGİLİ OLARAK (BUNLARDA YER ALAN TÜM BİLGİLER DÂHİL) SARİH VEYA ZIMNİ, KANUNİ VEYA BAŞKA BİR NİTELİKTE HİÇBİR GARANTİDE BULUNMAMAKTADIR.
 2. Kayıt ve Güvenlik

Kullanıcı, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde bu Sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir.

Kullanıcı, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden Firma sorumlu tutulamaz.

 1. Ürün Fiyatlandırma

Firma, site üzerinde satılan ürünlerin fiyatlarını istediği zaman ve önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını gizli tutar. Firma, site üzerinde yapılan satışı, ödeme yapıldıktan sonra teyit eder. Gerek yazılı gerek görsel ya da sosyal medya üzerinde yapılan reklam ve tanıtımlarda belirtilen ürün fiyatı, sitede bulunan ürün fiyatı ile değişkenlik göstermesi durumda, sitede belirtilen fiyat esas alınır. Farklı satış siteleri veya e-ticaret siteleri, ya da tedarikçiler tarafından satılan ürünler ile sitede satılan ürünler arasında fiyat farkından firma sorumlu tutulamaz. Böyle bir durumda yine site üzerindeki güncel fiyat esas alınır. . Site üzerinde belirtilen tüm fiyatlara montaj ve kereste dahil değildir. Ayrıca ülke dışı yapılan satışlarda nakliye ve vergi ücreti kullanıcıya aittir.

 

8.Ürün Renkleri

Firma, site üzerinden satışa sunduğu ürünlerin renklerini olabildiğince kullanıcıya doğru aktarmayı hedeflemiştir. Ancak görünen renkler, kullanıcının monitörüne bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.  Bu nedenle firma ürünler için gerçek renk ile kullanıcının algıladığı renk arasında bir değişkenlik gösterdiğinde bu farklar için sorumlu tutulamaz.

 1. Ürün Açıklaması

Firma, sitede bulunan ürünleri, kullanıcıya en iyi şekilde açıklamaya çalışır. Ancak içeriklerin hatasız, tam ya da güncel olduğunu garanti etmez. Kullanıcı ürün açıklamasını yetersiz bulması durumunda firma ile iletişime geçebilir.

 1. Ürün Görselleri

Firma sitede bulunan ürünleri, yüksek kalitede, açıklayıcı olarak kullanıcıya göstermeye çalışır. Ancak kullanıcının monitörüne bağlı olarak, görüntü kalitesi düşük olabilir. Bu durumdan firma sorumlu tutulamaz.

 1. Kaybetme Riski

Kullanıcı ürünü teslim alana kadar, ürünün her türlü kayıp/çalıntı riski firmaya aittir. Ancak kullanıcı ürünü teslim aldıktan sonra her türlü kayıp/çalıntı riski kullanıcıya aittir.

 1. Mücbir Sebep

Tarafların kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden (aşağıda birlikte “Mücbir Sebep” olarak anılacaktır.) dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar bundan sorumlu değildir. Bu sürede Taraflar’ın işbu Sözleşme’den doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır.

13.İade, Geri Ödeme ve Değişim

Firma, iade edilen ürünü teslim alana kadar ürünlerin mülkiyetinden sorumlu değildir.  Ayrıntılar için İADE ve DEĞİŞİM sayfasını ziyaret edin.

 1. Sözleşmenin Bütünlüğü ve Uygulanabilirlik

İşbu sözleşme şartlarından biri, kısmen veya tamamen geçersiz hale gelirse, sözleşmenin geri kalanı geçerliliğini korumaya devam eder.

 

 1. Tebligat

İşbu Sözleşme ile ilgili taraflara gönderilecek olan tüm bildirimler, Firma’nın bilinen e.posta adresi ve kullanıcının üyelik formunda belirttiği e.posta adresi vasıtasıyla yapılacaktır. Kullanıcı, üye olurken belirttiği adresin geçerli tebligat adresi olduğunu, değişmesi durumunda 5 gün içinde yazılı olarak diğer tarafa bildireceğini, aksi halde bu adrese yapılacak tebligatların geçerli sayılacağını kabul eder.

 

 1. Delil Sözleşmesi

Taraflar arasında işbu sözleşme ile ilgili işlemler için çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda Taraflar’ın defter, kayıt ve belgeleri ile ve bilgisayar kayıtları ve faks kayıtları 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu uyarınca delil olarak kabul edilecek olup, kullanıcı bu kayıtlara itiraz etmeyeceğini kabul eder.

 

 1. Uyuşmazlıkların Çözümü

İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Updating…
 • Sepetinizde ürün bulunmuyor.
Open chat
Merhaba
Sunflex'e Hoşgeldiniz,
Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz ?